Duben 2008

Na fotkách jako rozená modelka

27. dubna 2008 v 8:33 | Pett |  *A-Z
Taky se díváte na některé své fotky občas s rozpaky? Zase jste mrkla, dívala se úplně stranou, naskočila vám dvojitá brada. V duchu se sama sebe ptáte, proč jen vypadáte na všech fotkách tak nemožně...

Jak vykouzlit smyslné a svůdné rty?

27. dubna 2008 v 8:32 | Pett |  *A-Z
Používáte už od střední stejnou rtěnku a věnovat pusince nějakou extra péči by vás ani nenapadlo? Škoda, rty totiž automaticky upoutají každého, kdo s vámi prohodí pár slov, a stačí tak málo, aby se z nich stal klenot, kterým budete přivádět muže k šílenství!
Magická moc krásně vybarvených rtů trochu upadla v zapomnění poslední dobou, kdy je žhavým trendem nahé líčení nebo kouřové stíny, ke kterým se hodí téměř neviditelná pusa. Pravda, lesky jsou pořád v kurzu a přirozeně zářivými rty nikdy nic nezkazíte. Jenže i s leskem se vyplatí dát si malinko práci, stačí pár drobných triků a z nenápadných polštářků se vyklubou naprosto dokonalé.

Co o mě napsala Klelly

17. dubna 2008 v 16:12 | Pett |  *To jsem já
Miláček úplně milá,krásná,hodná a prostě hafo super úžasná nemám slow pro tuto osůbku která mě drží a prostě my s emuseliseznámit...wlastně se známe přes blogy->Její blog
A ted mám pro wás její úžasný fotky této krásne a milé slečny Jménem Péťa Mullerowá(doufám že je todobře napsaný lásko)mno prostě pro tebe bych udělala wšechno lásko si prostě nejwíc ty mi rozumíš...ach ta dálka...Miluju tě prostě 4ewer...pro tebe wšechno lásko si nejwíc prostě Miluju tě!!!

Jak na blend

17. dubna 2008 v 16:06 | Pett |  *A-Z
1. Vyberte si pozadí, které budete chtít použít na blend.
2. Teď si najděte vhodné obrázky, které chcete použít.
3. Existuje několik metod, jak si vyrobit blend podle svých představ, pokud jste si stáhli nějaký obrázek s celebritou, a chcete docílit jakoby fotomontáže, je to složitější ale stále jednoduché. Nejprve si ale vysvětlíme tu nejjednodušší možnost.
4. Otevřete si photofiltr a klikněte na Soubor/ Nový...

Jak na klikací ikonku

17. dubna 2008 v 16:05 | Pett |  *A-Z
1) Jděte na http://blog.cz/.
2) Přihlašte se a kliněte na "Nový článek".
3) Pod bílým plátnem, kam píšete zaškrtněte "Zobrazit HTML".
4) Teď tam zkopírujte tento odkaz:
5) Když jsme si tento odkaz zkopírovali, tak do těch uvozovek, kde je napsáno "adresa tvého blogu" , napíšeme adresu tvého webu (blogu, stránek).
6) Hned po pátém kroku si najdeme nějaký obrázek, z kterého chceme udělat ikonku.
!Pozor! - Obrázek musí být na netu, takže pokud chceš obrázek, který máš někde v počítači, tak ho ulož do tvých obrázků na blogu a pak zkopči tu jeho adresu.
7) Jakmile jsme to udělali, napíšeme do dalších uvozovek, kde je napsáno "adresa obrázku" , adresu obrázku.
8) No a je hotovo. Už jenom klikneme na "Hned zveřejnit" a je to na blogu. Teda pokud jste postupovali správně.