Červenec 2012

Laky na vlasy Lybar

17. července 2012 v 15:35 | Pett |  *Recenze
Tyto laky jsem si koupila teprve nedávno. Lak na vlasy jsem potřebovala, a proto jsem využila akci v drogerii Rosmann, kde měli všechny laky značky Lybar za 29.90 Kč. Nikdy jsem se po něm nedívala, normálně stojí kolem 70 kč a raději jsem si kupovala lak na vlasy od značky Balea. Teď už vím, že jiný lak na vlasy než Lybar snad ani nechci.
Ten žlutý úžasně voní, stačí ho maličko a účes úžasně drží i když má jen číslo 3. Jediné co mě zklamalo je to, že objem ve vlasech vykouzlit neumí. Možná to s ním jen neumím, to nevím, ale jako běžný lak na vlasy je úžasný a na běžné účesy ho mohu doporučit. Neslepuje a jde pak bez problému rozčesat i umýt.
Červený extra silně tužící lak má číslo 5 a také krásně voní. Udrží i drdoly, uhlazený culík, dokonce mi vlny z kulmy vydržely celý den a to jsem si je nastříkala jen doma a lítala po městě. Stejně jako žlutý lak vlasy neslepuje a umýt jde bez problémů.
V nabídce laků na vlasy Lybar v drogerii Rosmann je jich spoustu. Mám pocit, že všechny budou dobré a splní vaše očekávání.

Je nějaký lak na vlasy na který nedáte dopustit?

Odličovač Oriflame beauty

16. července 2012 v 21:11 | Pett |  *Recenze
Tento odličovač jsem si koupila hlavně proto, že sliboval odlíčení celého obličeje. Hned napoprvé jsem byla zklamaná. Make-up pořádně neodlíčil, spíš ho jen rozmazával. Ovšem na odlíčení stínů a řasenky je dobrý. Brzy ho spotřebuji a už teď jsem si jistá, že si ho znovu nekoupím. 100 ml stojí na stránkách oriflame 199 kč. Já ho v akci měla asi za 69 kč.